Irak’ta kurulan Işid örgütünün belgeseli anlatılmıştır. Bu örgüt 2013 yılında kurulmuş bir terör örgütüdür. Kısa sürede de Irak’ın önemli sayılabilecek bir kısmına hakim olmuştur. Kısa sürede bu kesime hakim olmuştur. Aynı zamanda ciddi terör eylemleri düzenlemiştir. Bu belgesel içeriğinde Işid terör örgütünün faaliyetleri, yaptıkları, düzenledikleri her şey yer almaktadır. Aynı zamanda röportajlar ve savaş alanında yapılan kayıtlar da ekranlara gelmektedir.

Bu belgesel içeriğinde savaşın kendisini de izleme imkanı bulacaksınız. Irak’ta kurulan bu terör örgütü son derece kötü eylemlerde bulunmuş ve bir sürü yıkım sağlamıştır. Bunları merak ediyorsanız mutlaka bu belgeseli izlemeli ve konu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kısa sürede büyüyen bu terör örgütünün yaptıkların şaşıracaksınız. Son zamanlarda da sıklıkla gündeme gelmektedir. Bu belgeseli izleyerek bu örgüt hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Irak topraklarında göz ardı edilemeyecek kadar geniş bir alana hâkimiyet sağlamış olan Işid terör örgütü, kurulduğu kısa sürede bu denli büyümesinin nelere dayandığı konusunda da akıllara soru işareti getiriyor. 2013 yılında kuruldukları tescillenmiş olan Işid terör örgütünün saldırılarıyla beraber gündem oluşturması, ciddi terör saldırılarının daha da körüklenmesine neden oluyor. Işid Irak’ta Terör belgeselinde, Işid terör örgütünün yaptığı faaliyetler ve röportajlar ekranlarda yer alıyor. Terör faaliyetlerinin oluşturduğu yıpratıcı sonuçlar ve kayıp hayatlar, savaşın ne demek olduğunu bir kez daha acımasız bir şekilde gösteriyor.

2,161 Görüntülenme
Işid Irak’ta Terör

Işid Irak’ta Terör

Kategori

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap