Bu belgesel National Geographic tarafından hazırlanmıştır. Hitler ve Nazi Almanyası’nın son yılını anlatmaktadır. Belgesel içerisinde merak ettiklerinizi bulabileceksiniz. Önce hitlerin başa geçmesinden başlayarak izlemeli ve sonrasında ise hitlerin son yılı belgeselini izlemelisiniz. Hitler hakkında merak ettiklerinize ulaşmış olacaksınız. Son derece gerçekçi ve tarafsız bir şekilde yansıtılmış bir belgeseldir.

Belgesel içeriğinde Normandiya Çıkarması’ndan, 2. Dünya Savaşı’na kadar olan son bir yıllık süreç konu alınmaktadır. Yapılan en kapsamlı belgeseller arasındadır. Daha önce görülmemiş görüntüler de bulunmaktadır. 2. Dünya Savaşı’nı merak edenlerin kaçırmaması gereken belgesellerdendir. Bu belgeselde gerçek görüntüler olması nedeniyle de ilgi çekici olmuştur ve gerçek bilgiler sunulmaktadır. Belgesel içeriğinde merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulacaksınız. Geçmişi bilmek, öğrenmek sizlere gelecekte ışık tutacaktır. Bulunduğumuz zaman içerisinde dahi yaşanan olayları anlayabileceksiniz.

Bazıları için bir kahraman bazıları için ise bir canavar! Hitler, tarihe herkes için farklı bir tanımla damga vurmayı başarmış olan insanlardan biri. Kurduğu orduyla beraber Nazi Almanyası’nın kurucusu. Almanya’da olduğu kadar dünyada da hala adından söz ettiriyor olmasıyla beraber Hitler’in son yılında yaptıkları ve nasıl bir zaman geçirdiğinin yanıtı Hitler’in Son Yılı belgeselinde ortaya koyuluyor. Hitler’in son yılındaki her hareketinin olay hale gelmesinin objektif bir şekilde ele alınıyor olmasıyla beraber her detay başlı başına bir önem kazanarak tarihin tozlu raflarında yer tutuyor.

2,637 Görüntülenme
Hitler’in Son Yılı | 2. Dünya Savaşı Özel Gösterim | National Geographic |

Hitler’in Son Yılı | 2. Dünya Savaşı Özel Gösterim | National Geographic |

Kategori

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap