Ne Kadar Vahşi O kadar İyi

Vahşi yaşam eğer sizin için bir tutku ise Fierce belgeseli tam size göre. Hayvanların avlanmak için doğaya sağladıkları uyum, rekabet etmeleri, kendilerini korumaları hepsi belgesel serisinde yer almakta. Biz vahşi yaşamdan korkarken onların ise tek amacı var “Hayatta Kalma Mücadelesi.” Bu dünyada sadece bir kural var öl ya da öldür ve sadece en güçlü olanlar hayatta kalıyor.

Vahşi yaşam ne kadar tehlikeli olabilir ki?

Fierce belgesel serisinin bölümlerinde, vahşi yaşama tanık oluyor. Steve Backshall, gezegenin en özel ve aynı zamanda en korkutucu canlılarıyla yüz yüze geliyor. Endonezya, Guyana, Meksika, Avustralya, Namibya ve Güney Afrika’ya yapılan ziyaretlerde, her ülkenin kendisine özgün tabiatında yaşayan canlıları tanıyoruz. Doğanın kalbinde yaşayan canlılarla kendi yaşam alanlarında karşılaşan Steve Backshall, onları daha yakından tanıyabilmemiz adına en özel anları beraberinde getiriyor. Fierce belgesel bölümlerinin her biri, özel çekim açılarıyla karşınızda. Heyecan verici doğal deneyimleri yaşayabilme olanağını sunan Fierce’in tamamında farklı bir bölgenin vahşiliğini yakından hissedeceksiniz. Fierce belgesel bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Vahşi yaşamın ayrıntılarına tanık olmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir seri.

1.Bölüm: Endonezya
Komoda ejderlerine ev sahipliği yapan Endonezya adalarının vahşiliklerine yolculuk ediliyor. Komodo ejderleri, dünyanın en uzun zehirli yılanı, hepsi Endonezya bölümünde izleyeceğimiz vahşi yaşamda.
2.Bölüm: Guyana
3.Bölüm: Meksika
4.Bölüm: Avustralya
5.Bölüm: Namibya
6.Bölüm: Güney Afrika

14,893 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap