Açıklanmamış, çözülmemiş, bilinmeyen, gizemli, garip ya da ne?

Her şeyin bir sebebi olduğuna inanmak isteriz, dünyamızda olan her şey garip ya da şaşırtıcı olsa da açıklanabilir. Ama bazen bazı olaylar mantığımıza karşı gelir.
Akıllara durgunluk veren olaylar belgeselinde gerçek olaylardan bahsedilmektedir. Toplumun yaşadığı ya da gözlemlediği olaylara incelenmektedir. Bu olaylar gerçek olaylar mı, bilimsel mi, açıklanamaz tarafları var mıdır? Gibi noktalara değinerek incelemeler yapılmaktadır. Olayları yaşayan bireyler yaşadıklarını anlatırken anlattıkları test edilmektedir. Doğru ya da gerçeklik bakımından değerlendirilmekte araştırılmakta ve bilimsel olarak kanıtlanmaya çalışılmaktadır. Bilimsel olarak açıklanamayan olaylar da mevcuttur. Belgeselde bu gibi olaylar da yer almaktadır.
Dünya üzerinde her gün çok çeşitli olaylar cereyan etmektedir. Bu olayların çoğu bilimsel olarak açıklansa da açıklanamayan birçok olay da bulunmaktadır. Dünyada her şey keşfedilmiş gibi olsa da keşfedilemeyen birçok gizem mevcuttur. Dünya sırların merkezidir. Belgeselde bunu açık ve net bir şekilde göreceksiniz. Başınıza gelen olaylara benzer olanlarla da karşılaşma imkanı bulacaksınız.
1.Bölüm: Kokainci Mumyalar
2.Bölüm: Çinli Kolomb
3.Bölüm: Hayalet Gemi
4.Bölüm: Lolipop İnsan
5.Bölüm: Ölüme Karşı İnanılmaz Zafer
6.Bölüm: Ölümün Kokusu
7.Bölüm: Zihin Hakimiyeti İçin Savaş

5,176 Görüntülenme
Akıllara Durgunluk Veren Olaylar

Akıllara Durgunluk Veren Olaylar

Kategori

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap