Akıllara Durgunluk Veren Olaylar

Gizeme ve şaşırtıcı olaylara ilginiz mi var? Akıllara durgunluk veren olaylar belgeseli çevre ve toplum tarafından gözlemlenmiş olan olayları inceliyor. Bu  olayların nedenleri açıklanamaz mı yoksa yaşanılan tüm olayların bilimsel bir açıklaması olup olmadığına dair araştırmalar yapıyor.

Akıllara durgunluk veren olaylar belgeselinde başından bu tip olaylar geçmiş insanların yaşadıklarını inceleyerek test ortamı hazırlanıyor ve anlatan kişinin anlattıkları doğruluk ve gerçeklik açısından değerlendiriliyor. Çoğu kez, çoğu olay bu belgeselde bilimsel olarak açıklanabilse de bilimsel olarak açıklanamayan olaylara da şahit olacağız.

Dünyayı halen çözemediğimiz pek çok olay var. Bunlardan kaçından haberdarsınız en azından çevrenizde anlamlandıramadığınız kaç olayı çözmeye çalışıyor. Fikir yürütüyorsunuz. Dünya önünüze sunulan bir gizem iken, dünyada olup biten şeylerin kaçında bir fikriniz var. İyi bir dünya görüşü kazanmak olaylara farklı açıdan bakabilmek için Akıllara durgunluk veren olaylar belgeselini kesinlikle izlemenizi öneriyoruz. Bunu belgeseli izlerken çıkarımlar alıp kendi kendinize notlar almak isteyebilirsiniz. Öğreneceğiniz bir dünya dolusu şey var. Keyifli seyirler.

1.Bölüm: Kokainci Mumyalar
2.Bölüm: Çinli Kolomb
3.Bölüm: Hayalet Gemi
4.Bölüm: Lolipop İnsan
5.Bölüm: Ölüme Karşı İnanılmaz Zafer
6.Bölüm: Ölümün Kokusu
7.Bölüm: Zihin Hakimiyeti İçin Savaş

5,441 Görüntülenme
Akıllara Durgunluk Veren Olaylar belgesel izle

Akıllara Durgunluk Veren Olaylar belgesel izle

Kategori

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Zaten üye misin? Giriş Yap